Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkőtől fáj a fogam. Mit tegyek?

Fogkőtől fáj a fogam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje kéregetem az időpontokat a fogorvoshoz, de amikor behívtak már egy párszor nem szedte le a fogkővet, hanem más fogakat csinált meg. Van egy jó pár fogkővem. Mondtam az orvosnak, hogy nem tesz jót a fogaimnak, sem innyemnek. Emiatt lett egy pár nagyon kicsi felületi szuvasodásom.


És most az egyik fogam amely fogkőves nagyon fáj. Tudtok valamit ajánlani, hogy mit tegyek. Mert most még téli szüneten vannak. Amit visszatérnek azonnal megyek is.


Válaszokat előre is köszönöm.


2022. dec. 28. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
A fogkő nem okoz fogfájást. Lehet, hogy az ínyed fáj. Vegyél be fájdalomcsillapítót. Máshova nem tudsz menni?
2022. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fogkő ínygyulladást okoz, ami fájhat is. Keress olyan helyet ahol van dentálhigiéniai kezelés.
2022. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azzal kezdte a fogorvos, hogy leszedte a fogkövet, és csak utána kezdte a fogaimat csinálni. Leszedetheted máshol is, vagy a körzetinél, nálunk szájhigiénián csinálják.
2022. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!