Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Keresek tapasztalatokat...

Keresek tapasztalatokat fogorvosokról, fogorvosi rendelőkről. Egy nyugodt, szakmájához profin értő személyiséget kutatok. Aki egy injekciót is be tud ugy adni, hogy kb meg sem érzed. Jár valaki ilyen orvoshoz?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:

egerben 2 is van soha sem szájsebészetre menny mert ö durva

Szakorvos

Az olyan jó beadja te hogy én meg sem nyekkenytem

Mondta hogy beadom az inyekciót és utána 1 kicsi nyomás fog érezni

Mem semmit

2023. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xp ali ***** válasza:
Igen. Csak ilyenekhez járok. A mai fiatalabb fogorvosok már olyan injekciót adnak, hogy utána akár le is fűrészelhetné a fejedet. De olyanhoz menj, ami neked kell. Már a fogi is több szakma és egymáséhoz nem, vagy csak limitáltan értenek. Szájsebész, paradontológus, konzerváló fogászat, fogpótlás. + persze az általános dolgok. De már van külön mikroszkópos fogásztat, pl. gyökérkezelés is, amihez külön képzés és szakvizsga tartozik. Tudom, mert rajtam már vizsgáztak. Azért az injekció adásról érdemes tudnod, hogy bizonyos fogakhoz csak olyan helyre lehet adni, ami kellemetlen. Én aztán utálom a tűt, de azért kibírom.
2023. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!