Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Biztos, hogy a legdrágább...

Biztos, hogy a legdrágább fogkrém a legjobb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az elmex zselé a legjobb!


A többi mind xar!

2010. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az a jó fogkrém aminek nagy a fluorid tartalma, egyébként az elmexnek nagy, az tényleg jó. meg azt javasolják, hogy ne teljesen öblítsük ki a szánkat fogmosás után, kicsit hagyjuk bent a fogkrémet, had szívódjon fel a fluorid.
2010. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A fluorid tartalma 1400 ppm felett legyen

Az Elmex is jó, bár azt nem tudom milyen értékű - a fogorvos mondta-, de én a sensodynét használom

Az 1450.

2010. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amwaytől használtam eddig a Glistert de drága és most nem leszrá pénzem a télen.Szerintetek a dm-es fogkrémek jók?Honnan tudom,hogy magas a fluorid tartalmuk?
2010. okt. 2. 16:11
 6/11 anonim ***** válasza:

A fluorid tartalma a dobozán, vagy pedig a tubuson van az összetételben. Általában a végén szokott lenni, ppm van utána, és értelemszerűen számban adják meg.

Hát, nézegesd végig, de érdemes jót választani, mert utána a fogaid bánják.

2010. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát megnéztem a dm-est.1450ppm.Úgy nézki,hogy sokszor csak a márkát kell megfizetni.Az amwaysé alacsonyabb.Elgondolkoztató.Anyukám Amodentet használt mindíg és 56 éves és csak hátul van pár tömött foga.
2010. okt. 2. 16:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Igy legalább tudod, hogy jót veszel :-) , és még anyagilag is jól jársz, jártál.

Sajna a fogak minősége örökletes is, de sok mulik a tisztán tartásán is.

2010. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Hqa már fogkrém, akkor vegyél bio, vagy homeopátiásat.

Most sokan lepontoznak gondolom, de a fogkrém árt a fognak!!Csak persze a biznisz nagy úr!:)

Nézd meg a természeti néeket,arabokat,afrikaiakat,láttak szerinted fogkrémet?Gyönyörű,egészséges és ép a fogazatuk!

Édességeket edig ők is esznek...nem keveset.

Van vmi hamuféle, amivel tisztitják a fogukat,ill. fakéreg.

Most ezt nem azért irtam, hogy mától te is ezekkel tisztitsd,de elgondolkodtató, h a sok hiper-szuper fogkrém mellett ennyi odvas,rossz fogú ember van.

Ja! A fluor kifejezetten ártalmas a szervezetedre,google barátodnál megnézheted..:)

2010. okt. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A mai "civilizált" társadalmat nem lehet egy kalap alá venni semmi terén a természetben élő népekkel.

Ezzel nem azt mondom, hogy nincs igazad, csak mások a körülmények.

Alapvetően az emberek szájhigéniájával nagy problémák vannak, ugy gondolom. A kevés pénzű emberek meg nem a fogorvosnál fogják tölteni az idejüket.

Én használtam bio fogkrémet is, nem vált be, pedig jó minőségű fogaim vannak, és félévente járok ellenőriztetni.

De ez is egyén függő. Ki mit szeret.

2010. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!