Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Cserepes repedt az ajkam. Mit...

Cserepes repedt az ajkam. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évek óta küzdök azzal a problémával, hogy cserepesek, szárazak az ajkaim. Napi 2 litel vizet fogyasztok és naponta legalább 6x kenem labelloval, de nem segít. Ti mit tennétek a helyemben?



2023. jan. 5. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem használj ajakbalzsamot!🤗
2023. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kacsazsírt használok. Eskü, hogy jól bevált:)
2023. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Nuxe ajakápolót ajánlom, vagy valamelyik gyógyszergyárit pl Uriage. Csodát nem tesznek, de a Labellonál többet érnek. Ugyanez a gondom nekem is, sokmindent kipróbáltam már.
2023. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokaz. Mindegyiket kipróbálom😊
2023. jan. 5. 18:46
 5/8 Gerelyke44 ***** válasza:
Az a 2 liter víz nem elég! Emeld a mennyiséget! Nem a tünetet kell kezelni, hanem a probléma okát megkeresni. Mindenképpen javaslom, hogy menj el vérvételre, mert az 1-es típusú cukorbetegség tünete is lehet.
2023. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Labello kuka.


Neutrogenat, vagy valami felsokategoriasat probalj, mint Bioderma, Uriage stb.

2023. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊
2023. jan. 6. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem a kérdés óta már valamelyest tudtad orvosolni a problémát (tudom milyen érzés), viszont azt mindenképp meg kell jegyeznem hogy a Labello-val semmire sem mész (vagy mentél volna), sőt, talán még ront is a helyzeten. Régen mintha jobb lett volna, legalább is én így emlékszem, de aztán lehet hogy csak én változtam. Én amiket eddig használtam és beváltak: Bebe (bár nem “súlyosabb” esetekre), Isana olívás, Carmex, Alterra, Neutrogena Intense Repair, illetve ajakolajokat is szoktam használni esténként, bár szerintem az olajak önmagukban nem elegek. Gyógyszertári ajakápolót még sosem próbáltam, viszont a Primus-ról már sok jót hallottam.
2023. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!