Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Személyi csináltatásánál ezt...

Személyi csináltatásánál ezt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

meg kell újíttatnom a személyi igazolványomat, de jelenleg fogászati kezelés alatt állok, és maszkot hordok.

a hivatalban ezt hogy mondjam el? a fénykép csináltatásánál le kell vennem a maszkot, de akkor nem akarok beszélni, h. lássák, h. még nem jók a fogaim.


2023. jan. 6. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A fenyykep keszitesekor nem is kell beszelned, elotte-utana meg siman magadon hagyod a maszkot.
2023. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Besétálsz maszkban, elmondod az ügyintézőnek, hogy fogászati kezelés alatt állsz, ezért a maszk, csak akkor veszed le amikor a fotó készül.


Ő erre azt fogja mondani, hogy rendben. Aztán bemész a kabinba, leveszed a maszkot, majd ő mondani fogja hogy emeld feljebb vagy hajtsd lejjebb a fejed. Ő nem fog ott kérdezni semmit. De ha esetleg mégis kérdez, a kezedet a szád elé teszed és válaszolsz.


Nem kell ilyen dolgokat túlkomplikálni, az ügyintézőt abszolút nem érdekli a problémád és tekintve hogy ők is emberek, nem hiszem hogy lenne bármi ellenvetése, hogy maszk legyen rajtad addig míg kommunikáltok.

2023. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi

eléggé aggódok emiatt, még sírtam is.

2023. jan. 6. 23:12
 4/11 A kérdező kommentje:

mert félek attól, mások is hallják ezt, h. f. kezelés alatt vok, és az ciki.

hány perc, amíg a kép elkészül?

2023. jan. 6. 23:13
 5/11 anonim ***** válasza:
A kép elkészülte pár másodperc. Nem beszélsz, nem mosolyogsz, nem nyitod ki a szád, hanem egyenesen ülsz és a kamerába nézel. Ha végeztél, szól, és akkor visszateszed a maszkot. Én 2021-ben csináltattam, amikor maszkot kellett hordani mindenhol. Csak benn a fülkében vehettem le, a kép elkészültének erejéig.
2023. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Neked se a fogaiddal van a legnagyobb baj. Megis mitol lenne ciki hogy fogaszati kezeles alatt allsz es per pillanat nem teljesen hollywoodi a mosolyod?
2023. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6

attól félek, h. erőltetni fogják, h. vegyem le a maszkot, ne csak a fotózásra.


amúgy az egész személyi megújítás hány percig tart? 10 éve voltam utoljára, de már nem sokra emlékszem.

2023. jan. 7. 00:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Miert erdekes hogy hany perc? 2.5 percet kibirsz, de 4 perc utan sirogorcsot kapsz? Honnan veszed hogy 'eroltetni' fogjak hogy vedd le a maszkot, pont ilyen covidos - influenzas - nathas idoszakban?


Tok mindegy mit valaszolgatunk, te mar ugyis eldontotted hogy nem fogod kibirni. Menj pszichiaterhez, az majd ad gyogyszert a szorongasodra meg uldozesi maniadra.

2023. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kell büntetést fizetni, ha a személyit a lejárta után 2 nappal tudom csak meghosszabbítani? tehát nem ma, hanem holnapután?
2023. jan. 9. 05:29
 10/11 A kérdező kommentje:
az okmányirodában kell ezért büntetést fizetni?
2023. jan. 9. 05:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!