Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó napot! Tudom valaki szegede...

Jó napot! Tudom valaki szegeden gyereknek megfizethető altasásos fogkezelést?

Figyelt kérdés
A fiam 8 éves 2 hét alatt 2x voltunk szájsebészeten de nagyon nem viseli el. Úgy kellett le fogni tejfoghúzás,most van maradandó amit tömni kellene,de hát se szűri se az,hogy nem mozogjo nem orditson. Előre is köszönöm!
2023. jan. 17. 07:07
A kérdező szavazást indított:
Gyerek fogászat
altasásos
1 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ilyet nem találsz, ha találsz sem megfizethetőt (talán úgy 200 ezer körül).


Az altatás elég rendesen megterheli a szivet, és főleg egy gyereknél akinek még labilis a szervezete, nem szivesen alkalmazza egy orvos sem, ilyen ki semmiség miatt!


Normálisan el kell érzésteleniteni, meg le kell nyugtatni és elvonni a figyelmét a kezelésről.


8 évesen több a hiszti, mint a fájdalom amit érez, a félelem miatt ordít 90%-ban.


Spotol valamit rendszeresen? Vagy bezárva tartod a szobájában?

2023. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van gyerekfogászat, ahol autistákkal foglalkoznak, bódítást alkalmazva.

Én rákeresnék, vagy sikertelenség esetén "Fogorvosok szövetsége" vagy hasonló helyen érdeklődnék: ajánljanak valamit.

2023. jan. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!