Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítési módszerek otthon?

Fogfehérítési módszerek otthon?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17éves vagyok és mindennap naponta 2x mosok fogat reggel és este. Ezt sohasem hagyom ki viszont a fogaim nem annyira fehérek ami nekem nem tetszik, vannak valami fogfehérítési módszerek otthon? Előlre is köszi

2023. jan. 25. 06:26
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Jo kérdés!
2023. jan. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Sokszor hallani a szódabikarbónát... hogy ez legenda-e, avagy tényleg működik, nem tudom, de óvatosan azért vele
2023. jan. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még semmi sem vált be, egy szintnél tovább nem fehéredik. Nekem alapból inkább csontszínű, kicsit sárgás fogaim vannak, semmi sem tesz csodát vele. Pedig én tényleg minden hülyeséget megvettem, amire rá volt írva, hogy fehérítő, szájvíz, fogkrémek tucatjai, elektromos fogkefe fehérítő fejjel stb. De úgy látom semmit sem érnek, pénzkidobás megvenni ezeket. A szódabikarbóna sem vált be, szenes fogpor és társai sem.
2023. jan. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!