Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog okozhat szédülést?

Bölcsességfog okozhat szédülést?

Figyelt kérdés
Szóval már egy jó pár éve szédülök, rengeteg vizsgálaton voltam a koponya MRi-ktől kezdve, több neurológus és fül-orr-gégész is látott. Es semmilyen leletemen nem volt semmi. Fejfájásom sose volt, sőt most sincs. Ez a furcsa érzést mindig a bal fülem mellett és mögött érzem, mintha lüktetne a bal oldali rágóizületem, és egy erős húzás van az arcom azon oldalán, mintha egy kicsit meg lenne merevedve. A mai napon kezdtem erre erősen gyanakodni, hogy valami baj van a bölcsességfogammal, ami többek közt helytelenül is nőtt ki, és már tömve is volt. És azokban az években kezdett kinőni teljesen, amikor a panaszom elkezdődött. Persze ma amikor erre rájöttem azonnal kértem időpontot, és ki fogják húzni. De okozhat egy rossz fog egy ilyen problémát?

2023. jan. 30. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Meglepően sok problémát okozhatnak fogak, főleg a bölcsességfog. Én azt mondom, hogy elképzelhető a dolog. Mindenképp jó ötlet eltávolítani, egy próbált megér.
2023. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!