Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem lehet kártyával fizetni...

Nem lehet kártyával fizetni fogorvosnál?

Figyelt kérdés
Ha ma valahol nem lehet kártyával fizetni magánrendelőben, akkor ott adócsalás történik? Ti megbíznátok egy ilyen rendelőben?

2023. jan. 30. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kaptál nyugtát vagy számlát a tranzakcióról, akkor az adózással nincs gond. A fogászati munka minősége és adózás között nincs összefüggés. A bankkártyás fizetés technikai okokból kifolyólag szünetelhet bármikor bárhol. Kérdezd meg, hogy előre utalással fizethetsz-e, ha ragaszkodsz az elektronikus fizetéshez.
2023. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még nem voltam a rendelőben, telefonon mondták, hogy nem tudok kártyával fizetni. Úgy tudom, nem átmeneti, hogy nem lehet kártyával fizetni.
2023. jan. 30. 16:57
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Én kihagynám ha előre tudnám hogy akármilyen ok miatt nem fogadják el.
2023. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Melyik magánrendelőről van szó?
2023. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én körzetes rendelőben dolgozom, nálunk sem lehet kártyával fizetni. Nem csalunk rajta, adunk nyugtát is, nagyon egyszerű oka van, hogy miért nincs mód kártyás fizetésre. B@szik rá a főnököm, hogy ilyeneket intézzen. Mindenért könyörögni kell, hogy meg legyen csinálva, többek között ezért is. Plusz kör lenne, mindig kpval oldotta meg, ennyi. Egyébként semmi összefüggés nincs abban, hogy hogyan adóznak, és hogy milyen az ellátás minősége.
2023. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Én is ilyen magánrendelőbe járok, soha nem is lehetett. Mondjuk fura, amennyit emelkedtek az árak, lassan pénzzel teli táskával mehet az ember, mint a filmekben.
2023. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
fog-dent klinik kft. a rendelő
2023. jan. 30. 17:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak a kereskedőknek lett kötelező a kártyás terminál megléte, tehát ők nem is működhetnek anélkül, de a fogorvos az egy szolgáltatás, ráadásul magánszolgáltatás. Nekik nem kötelező. Pont ugyanolyan vállalkozás mint egy vízvezeték-szerelő, törvényileg az utóbbi sincs kártyás terminálra kötelezve.
2023. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én orvosomnál sem lehet, de utalással fizethetsz. Nem gond, ha nincs nálad annyi vagy nem készültél annyi pénzzel-.
2023. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
az én fogdokimnál lehet kártyával fizetni és nyugtát is adnak
2023. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!