Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A körzeti fogorvos ingyenes ?

A körzeti fogorvos ingyenes ?

Figyelt kérdés

Fognyaki tömést és fogkő eltávolítást szeretnék


Vagy inkább magánfogorvos jobban megéri?

Jobban dolgozhat ?


2023. febr. 6. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, általában ahol laksz , tehát lakcimkartya oda szól, ott van ingyenes ellátás. ( nem

Mindenhol , de 90%ban)


Nekem nagyon tetszett, ahogy dolgozott az ottani fogorvos , pedig nem vagyok nagy bizalmasa az sztk-nak.


Most elkoltoztem, fővárosba , itt nem merek oda menni, inkább magán, sajnos meg is van az ára . Egyébként érdemes megkeresni a fogorvost, biztosan vannak fent értékelések , jó ránézni :) bizonyos szakterületeken pl utána néztem, és ugyan az az orvos rendelt szál orvosilag is, nem csak maganban, és így ingyen volt, és jó szolgáltatást kaptam :)

2023. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Általában az alapellátás ingyenes, azaz pl a fogkő leszedés (ez évente 2x), a fogtömés, gyökérzekezelés, foghúzás. Illetve különböző kisebb szájsebészeti műtétek, pl bölcsességfog műtéti eltávolítása. De vannak néha plusz költségek, én pl dolgoztam olyan rendelőben, ahol volt egy ingyenes körzetes anyag, és egy fizetős anyag is. Ami nem ingyenes, az a fogpótlás, fogszabályzás.

Vannak nagyon jó, lelkiismeretes körzetes fogorvosok (akiknek sokszor van ugyan úgy magán rendelésük is) tehát egy próbát lehet tenni, hogy kérsz egy időpontot konzultációra.

2023. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xp ali ***** válasza:
Amiket írtál, az ingyenes
2023. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!