Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az baj ha ma ittam Colát (két...

Az baj ha ma ittam Colát (két pohár) és nagy milka csokit is ettem?

Figyelt kérdés

Nincsenek jó fogaim. Most kezdtem el rendbe rakni őket a fogorvossal. Most már egy ideje minden nap mosok fogat. Csak néha marad ki. Nem rég menstruáltam. Nálam van hogy előtte, közben és utána is nagyon kívánom az édeset. Ezért érdekelne hogy ez nagyon nagy baj?


18/L


2023. febr. 9. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Ha ennyire szereted az édességet az nem nagy baj, de akkor jobban kellene a fogaidat àpolnod, mert tönkre fog menni idô elött. Egy fiatal nônek kûlönössen fontos az àpolt fog.
2023. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy ez inkább a vercukor szintednek árt ne egyél meg egy egész táblát ha lehet kóla önmagában is szinte csak cukor..
2023. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Igyál diétás kólát.
2023. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kóla elég magas savas kémhatással rendelkezik. Az viszont vékonyítja a fogzománcot, inkább le kellene róla szoknod, ha egyébként sem a legjobbak a fogaid.
2023. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!