Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek van valami ötlete,...

Valakinek van valami ötlete, hogy mi ez az izé ami kialakult a nyelvem alatt?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok, és másfél hete a nyelvem alatt, bal oldalt nőtt egy kemény csomó.


Olvastam a neten, hogy vagy szájüregi rák, vagy ciszta, vagy nyálkő.

Nyálkő ellen ajánlották a citromot, nos amióta azt nyalogatok, azóta a mérete kb 3x kisebb lett, DE még mindig ott van és frusztrál illetve idegesít, hogy nehogy valami makacs daganat legyen.


Csatolok pár képet az ominózus csomórol:


[link]


Komolyan nem tudom, hogy mi lehet ez vagy kihez forduljak ezzel.

Az a baj, hogy nem fáj, semmilyen panaszt nem okoz, csak az hogy ott van.


Köszönöm szépen mindenki válaszát aki segít!


:)



2023. febr. 15. 10:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve annyi, hogy a csomó mozgatható, ide-oda mozog miközben próbálom megtapintani.
2023. febr. 15. 10:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Ha hosszabb ideje màr ott van és nem fàj, nem nô, akkor valòszinûleg nem gyulladàsròl, sem daganatròl van szò. A rossz fogak viszont szintén okozhatnak kûlönféle elvàltozàsokat a szàjban, ezért egy fogorvos àltal végzett pàr perces szàjvizsgàlat nem àrtana és a fogaid rendbetételét se halogassad tùl sokàig!
2023. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan azt tudom mondani, mint amikor korábban posztoltad. Menj el fogorvoshoz, hozzá kell fordulni. Ne neten olvasgass, meg ne házi praktikákra hagyatkozz.
2023. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha összement, akkor az nem rák.😁 De ahogy előttem is írták, fogorvos és mindenképp csináltass röntgent, mert lehet, hogy kívülről nem látszik / nem fáj, de belül szuvas vagy gyulladt.
2023. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!