Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fognyak kopással más is szenved?

T_k_n kérdése:

Fognyak kopással más is szenved?

Figyelt kérdés

Fognyak kopásom van, elmentem egy rőggenre és nincs egyetlen egy lyukas fogam sem, meg vizsgálta dr. Nő azt mondta erre nem lehet mit tenni, adót pár fogkrém mintát vettem is egy sebsodune riperenprotektet de nem hat, ha hidegek vannak kint és beszélek belefájdul, ha még édeset eszek a könnyem is kijőn annyira fáj. Ha esetleg más is szenved ezzel mit használ rá hogyan.

Köszönöm segítséget.



2023. febr. 16. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem kint van teljesen, le van húzódva az íny, és a gyökér van kint konkrétan, annyira hagytam hogy a fogkő tönkretegye. Ez nem megy már vissza, így marad, vannak olyan fogkrémek amik kimondottan érzékeny és ilyen helyzetben lévő fogakra valók. Túl hideg és túl meleg ételt-italt kerülni kell.
2023. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2023. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!