Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után a...

Dandi98 kérdése:

Bölcsességfog műtét után a nagy örlő előtte némileg érzékeny? Ez oké?

Figyelt kérdés

Most már több hónapja volt egy bölcsességfog műtétem - kb egy perc alatt kettévágták és kiszedték. Eléggé erősen fájt néhány napig, ezért gyorsan kiszedettem.


Azóta viszont az előtte lévő nagy őrlő mintha érzékeny lenne. Ha ujjal megnyomom az oldalát, enyhén fáj, de általában olyan "fura" érzésem van vele, amit nem tudok leírni. Ha mondjuk megkocogtatom, enyhén fáj, de nem is biztos hogy fájdalomnak nevezném. Rágni tudok rajta bármit, nem érzékeny rá. Hidegre-melegre szintén nem érzékeny, ezért nem értem, mi van vele. Még 3 hétig kell várnom mire időpontra mehetek az orvoshoz, gondoltam addig kiírom...



2023. febr. 25. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet esetleg, hogy a környező csont fáj? Ahogy rendeződnek a szövetek, néha tud kellemetlen lenni.
2023. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!