Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig tart a felépülés...

Mennyi ideig tart a felépülés egy feltárásos bölcsességfog műtét után?

Figyelt kérdés
Olyan műtétem lesz, amikor nagy területet kell feltárni. Az alsó bölcsességfog teljes egészében az íny alatt van. A sebész azt mondta, az intenzíven fájdalmas szakasz kb. egy hétig tart. Azt viszont nem tudom, mikor térhetek vissza a normális életbe? Volt már bölcsességfog eltávolításom, nem feltárásos, hanem húzás. Fél éve, de még mindig vannak fájdalmaim az állkapcsomban. Gondolom itt is lesznek még fájdalmaim minimum fél évig, nyilván kevésbé súlyosak, mint az első hétben. Engem az érdekel, mennyivel utána tudok dolgozni, élni az életem, sportolni, lakást felújítani. Tapasztalat?

#feltárásos bölcsességfog műtét
2023. febr. 26. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Sportolni gondolom pár hét. Dolgozni akár másnap is dolgozhatsz, ha nincs lázad. Legfeljebb a szád nem fog rendesen kinyílni egy ideig.
2023. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!