Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogpótlás egyesével több...

Fogpótlás egyesével több helyen.Ez a csavaros megoldás.Kinek hogy zajlott?

Figyelt kérdés
Egyesével csinálják?ha Pl : 3 hiány van több oldalon?Érzel valamit,fáj utána?Meddig gyógyul?Ha például egyik oldalon egy hiányzik,mások oldalon is,és a harmadikon is egyet tesznek be.

2023. febr. 27. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs ilyen, de több jó ismerősömnek, rokonomnak van. Vannak, akiknek szuper jól bejött, évek óta tökéletes, de van olyan is, akinek folyamatosan fájt, ezért végül ki kellett venni. De neki, úgy mondta, elég sorvadt volt az ínye, valószínűleg amiatt voltak a gondok. A beépítés során viszont többnyire voltak fájdalmas időszakok, (legalábbis nekem olyankor eléggé panaszkodtak). Később azonban semmi fájdalmuk nem volt, jól működik a dolog.
2023. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy-egy elszórtan még kibírható lehet, de ha begyullad - mint nekem- akkor az ember még azt is megbánja, hogy megszületett... Szóval nagyon meg kell gondolni, azt pedig a fogorvos fogja megmondani, hogy valóban egy-egy fog lenne a megoldás. Én már csak koronát csináltatnék, ez az implant dolog még annyira nem profi főleg ha megnézzük, hogy elronott implantokra már van külön szakosodott ügyvéd, és klinika is ahol kiveszik...
2023. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2, ha a gyökér sincs meg, sima korona nem jön szóba, csak híd, és annak is van kockázata.
2023. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!