Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másokon mennyire zavar ha...

Másokon mennyire zavar ha eláll a foga?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik fogam a felső fogsoromban eláll és eléggé zavar de nem tudom, hogy ez igazából csak nekem vagy másnak sem igazán tetszik. Tudom nem kellene ezen gondolkoznom ennyit de nagyon érdekel, hogy csak én gondolom-e túl.

2023. márc. 2. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekel.
2023. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kiállnak és emiatt napi szinten bántásokat kapok. Egész addig nem zavart és nem is zavarna magamon ha nem bántanának miatta :( :( De máson nem zavar, totál tiszteletben tartanám, nem is értem emiatt miért kell bántani valakit. Engem abszolút nem zavar ki hogy néz ki sőt tök jó hogy nem vagyunk egyformák :)
2023. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat szerintem nem baj, ha baratoknal vagy vagy csaladdal. De peldaul ha pasid/baratnod van/lesz, akkor lehet hogy kicsit kinos a csoknal. De lehet hogy nem zavarja ot mert szeret teged. Sok ilyen pelda van. Nagybatyamnak is kirohad az osszes foga, megsem zavarja a feleseget. Ha teheted akkor ajanlom a fogszabalyzot.
2023. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Ez attól is függ, hogy mennyire áll el. Sokan rohangálnak az utcán, akiknek a felső fogaik annyira kiállnak, hogy be sem tudják csukni a szájukat, ún. pókharapók. Nem mondanám, hogy zavar, mert nem nekem kell így élni, de tény, hogy nagyon buta képe van az ilyen embereknek, rendesen az az érzésem, hogy mentálisan retardált, olyan ostoba képet tudnak vágni.

Az, hogy nem állnak kerítésléc-szerűen, ha kinyitja a száját és látom, hogy ott van 1-1 fog, ami egy picit kilóg a sorból, de ez a profilján, az arcberendezésén semmit nem módosít, egyáltalán nem zavaró és nem is tartom igénytelennek, mind inkább természetesnek.

2023. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy furán hagzik, de nekem azóta tűnik ez fel másokon (nem zavar, de észreveszem), mióta volt fogszabályzóm és már full szabalyos a fogsorom.
2023. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
4 egyébként köszi a kedves véleményt , szerintem pont az ilyen emberek szólogatnak be nekem, és elég ítélkező a hozzáállásod
2023. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyrészről 6-os soha életemben nem szóltam be senkinek. Miért is tettem volna?

Másrészről értelmezd újra a kérdést. A kérdező véleményekre volt kívàncsi, ami tetszik vagy sem, de szubjektív. Ez az én véleményem, törődj bele. Engedtessék már meg, hogy magamban azt gondoljak, ami jól esik. Visszatérve a beszólogatásra: gondolom te sem mész oda random emberekhez a képükbe vágni, hogy neked mi nem tetszik rajtuk, így nem is értem a feltételezésed. Ha téged ezzel többen bántanak, akkor magadban keresd a hibát.

2023. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
7 Miért keressem magamba a hibát csak mert másképp nézek ki mint az átlag de egyes emberek ezt nem bírják ki szó nélkül? Gondoljanak amit akarnak rólam nem érdekel de ne vágják a pofámba hogy nyúlfogú!! Nem?? Én se szólok be hogy dagadt vagy ragyás vagy ilyesmi
2023. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na örvendek, ha te sem szólsz be másoknak. Akkor már ketten vagyunk.
2023. márc. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél túl lebecsmérlő magaddal. Senkit se érdekel csak téged. Minél hamarabb elfogadod annál magabiztosabb leszel a hibáidban és tehetségeidben
2023. márc. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!