Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas fog tud fura, tompa...

Lyukas fog tud fura, tompa (az a folyamatos, nem múló) fájdalmat okozni a az egész felső állkapocsban (az érintett negyedben) és szörnyű, álmosságot okozó fejfájást? Mintha bódult lennék már tőle 6 nap után. Sajnos csak 9 nap múlva van időpontom.

Figyelt kérdés
Emellé influenzás is vagyok, ráz a hideg 6 napja. Szóval dupla. És így járok dolgozni, ahol sokat kell beszélnem, amikor is még jobban elkezd fájni 11 óra környékére a szemem és a járomcsontom környéke, és mintha behúztak volna nekem, olyan vagyok 15 óráig. Eddig algopyrint vettem rá, de nem sokat ért. Mi más ajánlotok hogy kihúzzam másfél hétig a dokiig (nincs az országban, jövő hét végén ér haza, húzni meg ő kiválóan tud).
2023. márc. 3. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Flector granulátum nagyon hatásos, de vényköteles.
2023. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kólauborkával ***** válasza:

A lyukas fog a semmitől az olyan fájdalomig, hogy inkább megölnéd magad bármit tud produkálni.

Jól összegyűlt nálad a gond. Én szabival kezdeném (beteg) és szépen kigyógyulnék majd irány a fogászat.

2023. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az lesz.
2023. márc. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!