Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ebben a helyzetben mi legyen...

Ebben a helyzetben mi legyen a varratommal?

Figyelt kérdés

Ma lett volna esedékes a varratszedés, letelt az egy hét (alsó bölcsességfog). Odamentem a rendelőhöz de zárva volt, sehol egy lélek. Konkrté időpontot nem mondott, csak annyit hogy egy hét után bármikor jöjjek be és kiszedi. Következtettem, hogy mivel múlt héten ugyanekkor vette ki a fogam, akkor biztos most is ott lesz. Hívtam azóta is és elérhetetlen az orvos. Rendelési idő sehol nincs kiírva (nem a szájsebész saját rendelője) pedig a netet felforgattam és elég jól értek a kereséshez.

Mi legyen így a varrattal?



2023. márc. 7. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Holnap nyugodtan próbáld újra hívogatni. Nem lehet hogy pont ebédszünetben mentél be hozzájuk?

Ha végül senkit nem tudsz elérni, akkor egy sima varratszedésre elmehetsz a körzeti fogorvoshoz is, nem kell hozzá semmi más, csak egy steril olló - még egy asszisztens is meg tudja csinálni. Egyébként nem vagy elkésve vele, a műtét után a 10. nap is bőven időben vagy.

2023. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!