Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó kerámia körhíd feszül,...

Alsó kerámia körhíd feszül, meddig fogom ezt érezni? Akinek van annak kicsit enyhült ez az érzés?

Figyelt kérdés

Tegnap rakták fel, nagyon furcsa érzés, ráadásul nekem a híd szakasza alatt 12 fogam volt, de kaptam 14 koronát, mivel egy kisőrlőm nem fért a sorba és csak félig volt az ínyből kinőve. Ezektől is sajnos meg kellett szabadulni.ű

Ez a feszítő érzés amit elég ha a számat rászorítom a fogsorra, vagy ásítok érzek enyhülni fog? Igazodhat hozzá a csontozat?



2023. márc. 8. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
El fog múlni. Várj türelmesen!
2023. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma merészeltem rajta enni, még csiszolni kell hogy teljesen összeérjen az őrlőfog jobb oldalon is rendesen. Na de most evésnél sajnos az a fog ami mondtam a dokinak hogy fájdogált csiszolás után két napra minden nap,azt mondta, hogy ő nem látott rajta szuvas részt, hisz lecsiszolta tömött rész se maradt benne nem volt szuvas. Akkor mi lehet ez? Hisz rágásra érzékeny, fájd egy kicsit. Magától hajnalban fájt, azóta sem. Mondta el is fog múlni.

Tiszta ideg vagyok már ettől az egésztől , dokit reggel hívtam, még megyek csiszolásra de nincs majd csak hétfőn.

2023. márc. 8. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!