Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás utáni ínygógyulásra...

Debremart kérdése:

Foghúzás utáni ínygógyulásra valami spéci szer, hogy gyorsabban gyógyuljon?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Igen, a fogkrém.
2023. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Gengigel hialuronsav alapú orvostechnikai segédeszköz, amely serkenti a fogíny és a fogmelletti szövet megbetegedéseinek gyógyítását.
2023. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, dörzsöljem be fogkrémmel? Vagy mire gondoltál? :"D Mert fogat azt szoktam mosni. Egy bölcsességfogam kellett kihúzni, két foggal mellette az előző fogorvosom elcseszte az egyik rágófogam és darabokra tört. Ezért kellett kihúzni. És így egy alkalommal kihúzták mind a kettőt egy érzéstelenítővel.
2023. márc. 16. 19:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi a választ, rákerestem és valóban írja, hogy foghúzás utáni kezelésre is ajánlott.
2023. márc. 16. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartozkodsz az edes, tejes, erjedo etelektol, az a legnagyobb dolog, meg oblogetes. Bekenhagyni egyebkent. Gusztustalanul gyogyul rendes gyogyulasnal is, mielott beforr, sargas trutymos lesz, ami nem genny. De az normalis.
2023. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3: Arra gondoltam, hogy bármilyen sebgyógyulás első és legfontosabb feltétele a higiénia. A Gengigel is nagyon jó és #5 is szépen elmagyarázta, hogy mit érdemes enni.
2023. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!