Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfogat sztk-s orvos...

Bölcsességfogat sztk-s orvos is kitudja húzni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ott van szájsebészet.
2023. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

1, nem is kell hozzá feltétlenül szájsebészet.

Kérdező, nekem simán kihúzta.

2023. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kapsz beutalót a kórházba szájsebészhez. Mondjuk én nem merném velük kiszedetni 😬 Bár attól függ hol van a fogad, mert nekem pl majd fel kell vágni az ínye. De ha jól látható helyen van és hozzáférnek könnyen, akkor talán...
2023. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És a magánfogorvos az biztos megcsinálja?
2023. márc. 19. 13:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja, akkor a szakorvosi rendelőben egy szájsebész igen. Legfeljebb kifogsz egy bunkót.
2023. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szájsebészhez menj. Az sztk-ban is megcsinálják (mármint nem ők, hanem a sebész, akihez küldenek), csak hát mivel a magyar egészségügy annyira jó, lehet szrnak bele, és nem végeznek olyan profi munkát, mint mondjuk egy magánorvosi. De az a baj, lutri az egész, mert a magánorvos is lehet rossz :(
2023. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha kinőtt rendesen, és jól áll, akkor igen, ki tudja. Pont olyan, mint bármelyik másik foghúzás. De ha rosszul áll, vagy valami egyéb okból komplikáltabb, akkor nem. Ilyenkor beutal szájsebészetre, ott ez rutin. Ha magánba mész, akkor nézd meg, hogy vállalnak-e bölcsességfogat, ez fent szokott lenni az oldalukon.
2023. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De szájsebészeten jobban fog fájni mintha magán orvosnál csinálnám? Egyébként ki van nőve, de nem valami szépen, és most begyulladt a fog környéke, alig bírom kinyitni a számat..
2023. márc. 19. 19:42
 9/11 anonim ***** válasza:
A magánorvos után is fájna.
2023. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mind egy,hogy magán vagy szajsebész,utanna ugyis faj picit. Nekem sztk ban húztak/műtötték,szajsebészszakorvos,aki előtt le a kalappal mind szakmailag,mind emberileg! Sima fogorvos nem tudta. A jobb alsót 4 éve műtötték,ínt,csontot mindent vágott az orvos,összevarta,de nyilván utanna szenvedtem vele. 2 hete a fölső bal oldalit kellett,szintén sztk szájsebészeten, de kivolt nőllve,egy pici ín fedte belül,2-3at rángatott rajta,kint is volt.. mondom ennyi? 🤣Bal alsó még ín alatt volt, negyed részt volt kint a csúcsa,valamivel megpiszkálta,kiugrott a fogam a földre szó szerint. Semmi nem garantálja,hogy maszekba jobb szaktudasa van valakinek. Vagy kifogsz bunkot vagy jo orvost. En nem a pénz miatt nem mentem volna maszekba,de senkire nem cserélném le a szájsebészz,aki kihuzta.
2023. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!