Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem lyukas mégis fáj. Miért?

Nem lyukas mégis fáj. Miért?

Figyelt kérdés
már egy fél éve hogy betömtek egy fogamat amin egy tű hegynyi lyuk volt.és tegnap beleállt a meleg teától a fájdalom és tíz tizenöt percenként iszoyatos fájdalmaim voltak aztán mint akit ketté vágtak elmúlt aztán megint ez menj hajnali 4ig utána sikerült elaludnom.2 fájdalom csillapító sem hatott rá.mitől van ez? félek hogy megint fájni fog?
2010. okt. 7. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a tömés alatt mégis továbbszuvasodott (ha rosszul volt kitisztítva), lehet, hogy begyulladt, de az is lehet, hogy számodra nem látható helyen (pl. az íny alatt) van egy új lyuk. Mindenképpen menj el fogorvoshoz! Jobbulást!
2010. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 8 éve tömték be egy fogamat. A tömés után 2 héttel el kezdett fájni, vissza mentem, közölték, hogy majd elmúlik. Visszamentem még egyszer, ugyanazt mondták. Ez után 5 másik, ajánlott, drága fogorvoshoz mentem, mind azt mondták, ez normális... :S


A mai napig fáj a fogam, mondván ez "normális" pedig elég sok pénzembe került ez a diagnosztika..

2010. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én épp így jártam - tömés alatt szétrohadt a fogam... Fájdogált, de kívülről semmi sem látszódott. Szóval meg kell nézetni! Ha már ennyire fáj, az semmiképpen sem jelent jót!
2010. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha kocogtatom fáj /érzékeny/ de a mellette lévő is annak sincs semmi baja pedig
2010. okt. 7. 14:51
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lehet akkor, hogy csak az ínyed gyulladt be esetleg? :S
2010. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
NEM piros és duzzadt
2010. okt. 7. 16:41
 7/8 A kérdező kommentje:
úgy érzem mint ha a először az alsó leghátsó fogam kezdene el fájni majd áttér előre a fájdalom és tulajdonképpen az egész bal oldalam fáj
2010. okt. 7. 16:45
 8/8 anonim válasza:

bölcsességfogad nyomhatja az előtte lévő fogakat vagy akár a helyéről is kinyomhatta az előtte álló fogat és ez miatt úgy érzed az egész fáj .Ha 1 bizonyos fogat kocogtatsz és úgy fáj akkor az is lehet a bölcsesség fog hibája

Ha még nem nőtt ki vagy már kihúztak a b.fogad akkor a fájó fogadban a gyökered lyukas ilyenkor szakszerű gyökérkezelésben részesítjük a pácienst ajánlom menny el egy panoráma röntgenfelvételt csináltatni


üdv.

2011. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!