Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megfajdult a tömött fogam..hol...

Megfajdult a tömött fogam..holnap repülök Külföldre, igaz az hogy megjobban fog fájni a gépen?

Figyelt kérdés

Sajnos semmi jele nem volt,ma ráharaptam du és kicsi nyomast éreztem,most estére viszont eléggé megfajdult.

Nem hiszem el hogy ilyen szerencsétlen vagyok..Holnap du repülök :(


2023. márc. 27. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
vegyél be előtte fájdalomcsillapitot
2023. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos most sem hat :( nem tudom hogy 9 napig hogy birom ki. Eddig semmi baja nem volt. Most haogat nyilal élesen az ideg benne. :(
2023. márc. 27. 21:23
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Akkor még holnap reggel kéne elmenni fogorvoshoz.
2023. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Ezt hívják szívásnak. Biztos, hogy lemondanám az utat. Egy jó kis foghúzás, tömés jó kis faxa áron lesz neked odakinn, főleg ha nem jól beszéled a nyelvet, vagy valami csöves tengerparti faluba mész 200 km-re egy normális várostól.
2023. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem mondhatom le. Meg kell tartanom egy előadást.Német.o

Azt mondtak az ügyeletet frlhivtam ha kihúzatom nem repülhetek..

Szívás tényleg. kb uj töméssel sem. 2-3 napig..

2023. márc. 27. 21:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam, hogy új töméssel nem lehet repülni. Be kéne könyörögni magad délelőtt egy fogorvoshoz, lehet, hogy gyökérkezelés lesz a vége. Azt az előadást nem lehet online megtartani? Próbálj még ma este érdeklődni. Milyen 9 nap? 1 előadás 9 nap?
2023. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal fájdalomcsillapítót, és az első rendelési időben hívd fel az orvosodat holnal, nyugodtan mondd el neki, hogy jártál, hátha tud gyorsan segíteni, vagy legalább vész esetére gyógyszerrel ellátni. Semminél azért több.
2023. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Húzasd ki a búsba, repülhetsz nyugodtan.. max a nyomástól bevérezhet a seb és annyi.. kibírod ha fontos neked
2023. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2023. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Annyira fajt hogy Németo.ban elkellett mennem gogorvishoz, és elkezdte a gyökérkezelést, itthon fejezik be holnap.
2023. ápr. 12. 22:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!