Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van tényleges tapasztalata...

Van tényleges tapasztalata bárkinek olyan fogfehérítési módszer vagy termékkel kapcsolatban, ami hatásos volt és nem károsította a zománcot?

Figyelt kérdés

Hallok én már minden félét, de egyikben sem vagyok biztos. Főleg amikor előjön, hogy a hidrogén pedoxid nem káros a fogakra nézve...:/


És én magam is próbáltam fehérítő csíkokat, meg szenet, és igazából működött, de szerintem vékonyított a fogzománcon. Ami mégrosszabb, mert egy idő után meg emiatt fog sárgábbnak tűnni.



2023. márc. 30. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Opalescence, de létezik számos hasonló termék a piacon. Egyiket sem lehet megvásárolni, csak fogorvosként. Ebből azt a következtetést vondd le hogy biztonságos és hatékony fogfehérítés fogorvos nélkül nem létezik.
2023. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hu hát ez jól hangzik, csak annyi a baj vele, hogy én már két fogorvostól is kérdeztem a fehérítést, és még a mondatot sem mondtam ki, amikor rávágta mindkettő, hogy nem, fogfehérítésen ne gondolkozzak, ha azt akarom, hogy világosabbnak tűnjön, használják rúzst. Két másik fogorvos volt, nem egy időben, és mindkettő ugyanezt mondta.
2023. márc. 30. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan rendelőt akiknek az árlistájában fel van tüntetve fogfehérítés.
2023. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem rendelőben csinálták (Philips Zoom), de iszonyatosan fájt, pedig már mindent is csináltak a fogaimmal, de ez volt a legrosszabb. Akkor látszódott a htása, de nem volt tartós, max. 1 hónap.
2023. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!