Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog mellett az...

Bölcsességfog mellett az ínytasak begyulladt volna?

Figyelt kérdés

Bölcsességfog mellett az ínytasak kisebb szőlőszem nagyságúra bedagadt és szörnyen faj. Este,reggel vettem be gyógyszert kicsit jobb most. Gondolom gennyel teli,mert fehéres elszíneződésű. Aki ígyjárt mit csinált?

Otthon kezelte és utána fogorvos vagy így kell mennem szájsebészette?



2023. ápr. 4. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos velem is megtörtént, - szàjsebészeten kötöttem ki, antibiotikumot kaptam rà!
2023. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nemkell felvágni,kivágni ilyesmi ugye?😄😅
2023. ápr. 4. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem lézeres kezelést alkalmaztak, minden nap mentem egy pár perces kezelésre, ami teljesen fájdalmatlan. Minden étkezés után Corsodyllal öblögettem. 6 nap alatt elmúlt. Korábban nekem is adtak antibiotikumot egy másik fogorvosnál, ahol nem volt lézer. De ha teheted, szerintem próbáld a lézeres megoldást.
2023. ápr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!