Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr. Zsigmond Albert, miskolci...

Dr. Zsigmond Albert, miskolci fogorvos milyen árakon dolgozik?

Figyelt kérdés
Egy fogtömésem javítására/ cserélésére lenne szükségem, és őt ajánlották, csak árakat nem találok hozzá sehol.

#tömés #árlista #DrZsigmondAlbert
2023. ápr. 4. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Telefonon felhivni a rendelot es megkerdezni az nem opcio?
2023. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolom telefonon árat mondana .
2023. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket nyilván, nem kell retardáltnak nézni az embert, de nem tudnak pontos árakat mondani, “mert minden eset más”…. Ezért lettem volna kíváncsi, hátha valakinek van tapasztalata vele.
2023. ápr. 5. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Es mit segit rajtad valaki masnak a tapasztalata, ha minden eset mas?


Ezert nem adnak meg arakat egyebkent: ha odamegy a beteg hogy latta kiirva hogy a fogtomes otezer es akkor kell neki egy fogtomes otezere', kiderul hogy ket fogat is kell tomni es ebbol az egyik gyokertomes lesz, de az egesz muvelet elott fogkovet kell takaritani mert nem latszanak ki a fogak a dzsuvabol, akkor mi lesz? Megmondom, hozonges: 'de azt montak otezer es nekem csak otezrem van most erre es hazudtak nekem maguk szemetladak!'.

2023. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!