Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért sárga a nyelvem?

Miért sárga a nyelvem?

Figyelt kérdés
Hirtelen be sárgult a nyelvem, mitől lehet? Ha nem múlik doki lesz, de volt már valaki így?

2023. ápr. 8. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt valami újdonság a szájápolási rutinodban? Esetleg új szájvíz? Esetleg szedsz gyógyszert? Van alapbetegséged? Van valami, amit mostanában kezdtél el fogyasztani, nagyobb mennyiségben?
2023. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sárga nyelv: A lép, a hasnyálmirigy és a gyomor funkciózavarát jelzi.
2023. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

34 hetes terhes vagyok Rennie-n kívül semmit nem vettem be.

Semmi újat nem ettem amit eddig nem.. ugyanúgy változatosan eszek amit éppen megkivánok.

Tegnap dél körül ettem cola-ízű gumicukrot azt gondoltam attól lehet de még ma sem múlt el..

2023. ápr. 9. 06:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt jó párszor, volt, hogy két hétig is tartott majd elmúlt. Elején én is kicsit beparáztam, mutattam dokinak mikor más miatt voltam nála, de semmi különöset nem mondott. Valószínű lepedék.


(Nálam ez nem a teljes nyelvet érintette, hanem főleg hátul és középen, nem tudom nálad, hogyan van)

2023. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, elmúlt 🙂
2023. ápr. 17. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!