Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Duzzanat az ajkamon,mi lehet az?

Duzzanat az ajkamon,mi lehet az?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 4 napja éreztem valamit belül,legalul az ajkamon.

Naprol napra egyre nagyobb dudor nott rajta,nem afta és nem is herpesz. Nem viszket, nem fáj.

Nem is hólyag, mert nem lehet kiszúrni, inkább kicsit keményebb, mint pl. egy csomó.

Vöröses színű illetve ha kicsit megnyomom fehér

Most jelenleg nem növekszik

Valakinek valami ötlet hogy mi lehet????



2023. ápr. 19. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sértetted meg valamivel, akár csak picit, étellel? Minden esetre, ha 1 hét alatt nem múlik, mutasd meg orvosnak.
2023. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fotó?
2023. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El kell menni fogorvoshoz és majd ő elmondja a véleményét. Én amúgy az vagyok, de így leírás alapján csak tippjeim vannak, nem is egy, de mind tök különböző terápiát igényel, szóval teljesen mindegy, hogy látatlanba mit gondolok. Adott esetben még biopsziára is szükség lehet ,ezért kellene valóban elmenni szakemberhez.
2023. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma voltam a háziorvosomnál,es azt mondta hogy ez afta.

De annyit se kerdezett hogy fáj e,vagy akarmi lenne e vele.

Megnézte és rávágta hogy ez afta,amit en kotve hiszek.

2023. ápr. 20. 12:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!