Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki pls. segítsen gyorsba?

Valaki pls. segítsen gyorsba?

Figyelt kérdés
Ráharaptam a villára és éreztem, hogy valami nem oké így. Megnéztem a tükörben és úgy látom mintha az egyik elülső fogam telibe kettérepedt volna, a másikból meg ki is tört egy kisdarab. Most ha a másik tényleg kettérepedt teljesen az fájna is ugye? Lehet csap a zománc repedt el?

2023. ápr. 25. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem kezelik akkor siman letorik, anyukammal tortent mar ilyen. Ahogy tudsz menj el fogaszatra megnezetni nem jatek, es ha teheted ne ragj rajta nagyon addig.
2023. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha rendesen ketté repedt volna akkor véreznie kellene. De mivel nem vagy nem olyan mély a repedés vagy csak a zománcot érte kár. De az sehogy se normális hogy ennyitől eltörjön, valamilyen gyengítő hatás már érte a fogad. Menj el vele minél hamarabb,hogy ne kezdődjön meg a szuvasodás.
2023. ápr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!