Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tettetek? Vagy ez csak...

Mit tettetek? Vagy ez csak nekem ciki?

Figyelt kérdés

3 terhesség teljesen kicsinalta a fogaim. Kitort az egyik szemfogam.

Ha nem mosolygok csak szimplán kinyitom a szám vagy beszélek nem látszódik de ahogy mosolyra áll.... Kivillan a luk.

Iszonyat ciki.

Penzem nincs megcsinaltatni.

Mégis mit tehetnek?

Maszkos időszakban jó lenne nem is lenne gond az utcán de így??

Akinek volt hasonló problémája mit csinált hogy eltakarja?


2023. máj. 4. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Megcsináltattuk. Ha fontos neked össze tudod rá spórolni.
2023. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi.... Egyedülálló anyuka vagyok 3 gyerekkel. Örülök hogy kaját teszek az asztalra.

Nem kell a kioktatas meg ez a stílus. Értelmes válaszokat várok.

2023. máj. 4. 21:50
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

A 3 terhesség hogy jön a kitört szemfoghoz? Mi az hogy kicsinalta a 3 terhesség? Ilyet még nem hallottam.


Vagy megcsinaltatod, vagy marad a luk. SZTK - ban kérdezz rá, lehet hogy ott sokkal olcsóbb.

2023. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha ilyen rosszak a körülményeid, minek kellett 3 gyerek? Én ezt sose fogom megerteni.
2023. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem kellene tulvállalnod magad, minek 3 gyerek
2023. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos erre nem nagyon van támogatás. Amennyibe az sztk-ban kerül, annál olcsóbb megoldás nem igazán van. Mindenképpen vedd igénybe az sztk-s ingyenes kezeléseket, hogy legalább ami fogad még van, az megmaradjon. Lehet, hogy a kitört szemfog gyökerét is tudják úgy kezelni, konzerválni, hogy később pótlás alapjául szolgálhasson.
2023. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Mégis milyen varázsmódszerre számítottál?
2023. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
A stílus maga az ember.. Kérdező. Foggal és fog nélkül is. 😂😂😂
2023. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen problémám. Megcsináltattam.
2023. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem csak neked ciki. Az ápolatlan fogsor ciki.

Nem tudom mi tartozik sztk alapon a fogászatba, de kérdezz utána, hátha van megoldás.

Nekem egyébként mikor fél évig nem volt fogam elől mert kihúzta a doki ( implantátum előtt várni kellett 3 hónapot a csontosodással, majd az implantátum mikor bekerült még plusz 3 hónap mire arra fogat is kaptam ), szóval fél évig egy becsattintós fogam volt. Ránézésre teljesen olyan volt, mintha sajátom lett volna. Csak akkor rakta be, ha valahová mentem, otthon nem viseltem.

Igaz, ennek is ára van, akkoriban olyan 25 ezer körül volt, de szerintem azzal minimum 1 évig, de talán tovább is el lehet lenni ha vigyáz rá az ember.

Nem tudom, ennyit megengedhetsz e magadnak, de ha igen, akkor érdemes rákérdezni.

2023. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!