Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 4 rossz foggal , van amelyiket...

4 rossz foggal , van amelyiket ki kell húzni, hova mennétek ha nincs pénzetek magán fogorvosra ??

Figyelt kérdés
2023. máj. 15. 09:23
 1/7 Metionin ***** válasza:
Körzeti fogorvoshoz.
2023. máj. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A körzeti fogorvoshoz. Ha nincs pénzed magánra, akkor oda kell menned, ahova körzetileg tartozol. Ha pótolni kell a kihúzott fogat, azért sajnos ott is fizetni kell. Elég drága, de csak a fogat fizeted ki, a többi dolog tb-re megy, így még mindig olcsóbb, mint a magán.
2023. máj. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, vagy nem gond eljutni Budapestre, akkor a Szentkirályi utcai rendelőt javaslom. Ingyenesen ellátnak függetlenül attól, hova tartozol. Én elégedett vagyok velük.
2023. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Más városokból érkezőket is ellátnak?
2023. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, máshonnan érkezőket is.
2023. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én körzetivel húzattam ki 5-öt, ebből kettő szájsebészeten volt, a legtöbb már le volt törve ínyig. Sajnos gyerekkorban egyáltalán nem mostam fogat, szüleimet nem érdekelte. Amikor már felfogtam, hogy ez így gáz, addigra sok fogam menthetetlen lett. Én már nem bántam csak szabaduljak meg tőlük.
2023. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szentkirályi utcába egy fogat nem tudtam kihúzatni mert még elegendő lidocaint se hajlandóak adni a szemétládák, mehettem magánba ott bezzeg sikerült elérzésteleníteni
2023. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!