Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Cement fogtömés meddig bírja?

Cement fogtömés meddig bírja?

Figyelt kérdés

Mennem kell ki külföldre, sajnos 4hónapig nemleszek itthon. Van esély arra, hogy lesz probléma?

Orvos mondta gyökérkezelni kell. Elmult az érzéstelenitő nem fáj a fog egyáltalán.



2023. máj. 19. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha rendesen ápolod a fogaidat, akkor nem lesz probléma! Vigyél magaddal gyulladásgátló fogkrémeket szájvizet, fogselymet!
2023. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szajvizez használok reggel este mosok fogat 27 vagyok
2023. máj. 19. 11:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Szájvizet*
2023. máj. 19. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, az ideiglenes tomes kibir negy honapot. Ha jol emlekszem, egyik gyokerkezelt fogam tul hamar tomtek le, ujra kellett furni.( Az ingyen volt.) Es mivel nem a fogorvosom csinalta, hanem egy unnepnap is nyitva tarto ugyeletes, meg hogy ne kelljen ujra kiszedni a veglegest, mert csunya gyulladas volt, szoval azt hiszem nekem is tobb honapig volt.

Igazabol ha mar megvolt a kezeles, az ideiglenes tomes nem tesz kart, csak nem tartos.

2023. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jezus, felreertettem. Nincs gyokerkezelve? Nem a tomes az erdekes, hanem hogy a fogad ne durranjon be. Nekem hatareset volt. Tul mely lyuk, es a tomes irritalta az ideget. Keteselyes volt, hogy megnyugszik, de honapok mulva begyulladt. Igaz, nagyon erzekeny volt.
2023. máj. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elvan kezdve a gyökérkezelés
2023. máj. 22. 05:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Ertem. Hat akkor remenykedj, hogy mar ennyi eleg volt, a fog gyogyul. Ha nem, akkor vagy muszaj lesz hazajonni, vagy kinti ugyelet es sokba kerul. Ha kioltek az ideget, tisztitottak, gyogyszeres tomes van, eppen begyogyulhat. Nekem antibiotikum kura is kellett, mikor a veglegest is ujra kiszedtek, de az nagyon hirtelen egy csunya gyulladas volt. Nemcsak az van.
2023. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hazajöttem, kibírta.

De mennem kell ki újra és nemsok időm van fogorvosra.

Nem fáj egyáltalán, még annyira se mint tömés előtt. Lehetséges, hogy most véglegest tesznek bele?

nov. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!