Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után az normális...

Gyökérkezelés után az normális, hogy jobban fáj mint előtte?

Figyelt kérdés

Ma 4 körül került rá sor, egyelőre jobban fáj, mint előtte. Egyszer volt eddig gyökérkezelésem, de már nagyon régen, nem emlékszem milyen.

Meddig várjak mielőtt lépek valamit az ügyben? Ha holnap is jobban fáj, mint előtte akkor már mennyek?



2023. máj. 25. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Holnap menj vissza.
2023. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem kaptál rá antibiotikumot? Szokás utána feliratni.
2023. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem kaptam, de mielőtt kezelve lett kb.10 nappal vettem be az utolsó dalacint, hogy hátha elmúlik a gyulladás és nem kell gyökér kezelni.

A doki innentől szabin van és amúgy is ha minden oké kb. 3 hét múlva kéne mennem a következő alkalomra. Szkeptikus vagyok, hogy egyáltalán kitart addig ez a gyógyszeres tömés, eléggé lebomlósnak tűnik.

Nem tudom ezek után egyáltalán valaki más vállalja-e..

Ti mit tennétek? Tolom az ibuprofent meg a flektort egyelőre ennyit tudok tenni

2023. máj. 25. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza az orvoshoz. Vagy túl nyomta a tűt a fog gyökerén át vagy rosszul tisztította ki. De ha rám hallgatsz legközelebb máshoz mész.
2023. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De amugy nincs befejezodve, csak az ideget olte ki es gyogyszeres tomes van? Nekem egyszer 48 oran belul nemcsak begyulladt a fogam, de az ideg is elhalt, akkor dagadt fel az arcom, es ekkor mentem sajat fogorvos helyett ugyeletes maganba. ( Csak amiatt irom, hogy magan, hogy nem kellett sporolniuk rajtam.)

Azt hiszem, a fogamrol az allkapcsomra ment a gyulladas. Az volt, hogy akkor fajt meg egy ideig, pedig az elhalt ideget is kiszedtek. Antibiotikumot szedtem, es tovabb kellett tisztitaniuk es tobbszor, mint altalaban. Nem az orvos hibajabol.

2023. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Most latom. 3 het????? Neeem, egy heten belul tobb napon szoktak tisztitani, ez nagyon nem oke. Es antibiotikum ilyesmire tenyleg kell.
2023. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi volt végül kérdező?
2023. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!