Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogkőleszedés fájdalmas?

A fogkőleszedés fájdalmas?

Figyelt kérdés
Hogyan előzhető meg vagy mindig alakul egy idő után?
2023. máj. 31. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj. Aki hajlamos rá, annak mindig lesz. Minden étkezés utáni nagyon alapos fogmosás talán segíthet.
2023. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fájdalmas, kialakulása pedig nagyban függ a nyál összetételedtől, illetve, hogy milyen ételeket eszel, hogy mosol fogat, viszont ha neked alapból nagyobb rá a hajlamod tehetsz ellene bármit, akkor is kifog alakulni.


Az első alkalommal amikor leszedeted, biztos fogja mondani az orvos, hogy milyen időközönként érdemes járnod, lehet évente, két-három évente.

2023. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nincs olyan hogy hajlam. Mintha azt mondanank, hogy hajlanos a fold arra hogy autot termeljen ki. Ha van hozza mibol lesz auto. Ugyan ugy a fogko is.


Helyes tisztalkodas kerdese.


Igen, tud fajdalmas lenni de teljesen kibirhato. Mondjuk attol fugg hogy hol van es milyen mennyisegben.

Lehet kerni erzestelenito kremet pl maganban

2023. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van hajlam, pont nem rég voltam fogkő eltávolításon, ahol rákérdeztem, hogy amúgy ez mitől függ és nekem is azt mondta mint a 2-es válaszolónak, hogy nagy részben a nyáladtól.


De ez nagyon sok mindennel így van, van akinek pl. gyönyörű haja van és semmit nem tesz érte, igénytelen, egészségtelen stb. és van aki mindent megtesz érte mégsem lesz neki soha olyan mint másiknak.

2023. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt olyan ahol fájt
2023. jún. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!