Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 65 év felett körzeti fogorvosn...

65 év felett körzeti fogorvosnál kb.mennyibe kerül kivehető fogsor ? Fogtechnikus nem jobb ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 31. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
SZTK rendelésen olcsóbb, maszek alapon drágább, mint a fogtechnikusnál. Árakat sajna nem tudok, pár éve volt talán 10 körül a teljes fogsor állcsontonként, de tényleg nem akarok hülyeséget írni. Akkor volt fogtechnikusnál 110 a teljes alsó-felső. Ez biztos, fogtecnikusként dolgoztam. Most GYES-en vagyok, azért nem tudom a pontos árakat.
2023. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minőségben egyébként ugyanaz, csak az SZTK-s lassabban készül. Fogtechnikában kb egy-másfél hét. Egyébként telefonon meg tudod érdeklődni az árakat, az még semmilyen kötelezettséggel nem jár.
2023. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fogpótlás nem évjárathoz kötött.A fogmintát mindig az orvos veszi le.

Ezután gyártja le a fogtechnikus.A fogorvosoknak meg van a saját fogtechnikusuk,és talán jobb anyaggal is dolgoznak,mint 1 állami fogtechnikában SzTK beteg részére.Ott nem fontos a határ ídőket sem tartani.Többszöri próbák vannak,ami szintén az idő rovására megy .

2023. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kivehető fogsorhoz fogtechnikus is tud lenyomatot venni. Ahol én dolgoztam, ott ugyanabbóll az anyagból készült minden fogsor. De lehet, hogy máshol másképp van, erről nem tudok nyilatkozni.
2023. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!