Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül Németországban...

Mennyibe kerül Németországban egy fogtömés?

Figyelt kérdés
Észak Németországban vagyok, tudom azt fogjátok írni, hogy nem lehet pontos választ adni, de mégis körülbelül mennyire számítsak? Nem szeretnék 100 ezret fizetni, most jelen pillanatban.

2023. jún. 7. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

100-200 euró között van jellemzően, de persze függ a tömés anyagától, méretétől, fogorvostól stb.

#3 miből gondolod, hogy nem jó kint minden? Csak érdeklődik, hogy mennyibe kerül egy fogtömés.

2023. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es válaszoló, igazából nemrég jöttem ki, és úgy tudom, hogy itt nagyon drága a fogászat. És tartottam attól, hogy akár 1000 eurót is kell fizetnem. Igazából a két negatív kommentre, csak annyit tudok reagálni, hogy attól hogy valakinek van pénze, még nem jelenti azt hogy két kézzel szórja a pénzt.
2023. jún. 7. 10:30
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
#4: Ja neked a 200 eurós fogtömés az jó. Oké!
2023. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#6 igen, nekem jó, semmi problémám sem a töméssel, sem a fogorvosommal, évek óta hozzá járok.
2023. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Magarországon ennek az árnak a harmadából csinálnak kiváló fogtömést csak szólok :)
2023. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Így van, csak itt 4x annyit keresek, mint Magyarországon kerestem, a fogorvosi kezeléseket pedig fedezi az egészségbiztosítás.
2023. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Telefonáltam, és rájöttem hogy fizeti a biztosító a nagy részét, amúgy én otthon nagyon sokat költöttem a fogaimra.
2023. jún. 7. 13:44
 8/9 anonim ***** válasza:
sok
2023. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert a nagyját fizeti a biztosító.
2023. jún. 7. 17:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!