Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos direkt rontja el a...

Fogorvos direkt rontja el a fogtömèsem?

Figyelt kérdés

Nem az első eset..

Betöm egy olyan fogat ami nem fájt előtte, de lyukas.

Majd akkor lyukat fúr bele és úgy szétcseszi, hogy tömés után nem bírok megmaradni a fájdalomtól.

Aztán persze elkéri a pénzt.. és tudja h fájni fog.. visszamegyek és akkor a gyökérkezelést is intézi jó pénzért..

Ezt érzem ezt csinálja. Hogy lehet el..aszni egy nem fájó fogat.


Lehet aztán nem direkt..de ez már gyanús.



2023. jún. 9. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel inkább egy másik orvost, az a biztos
2023. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Most erre mégis mit kéne mondani? Igen, lehet direkt cseszi szét. Vagy lehet nem. Olyan nagyon nem részletezted túl, hogy mi is történt, így meg nehéz objektív véleményt mondani.
2023. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért írtam ki, hogy más találkozott ilyennel? Létezik ilyen?
2023. jún. 9. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, nyilván ritkán előfordulhat. Ha nem bízol benne, akkor keress másik orvost. Nem azért, biztos hibázott, hanem mert nem bízol benne.


Amúgy nekem többször volt, hogy nem fájó fogat gyökérkezelni kellett, mertmély volt a szovasodás.

2023. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keresnék másikat.
2023. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!