Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozásnál gumi színcse...

Fogszabályozásnál gumi színcsere lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem mostanában lett fogszabályzóm, viszont eddig sosem mertem színt kérni, mindig egyszerű szürke színű gumikat kértem rá. Most az egyszer elhatároztam, hogy akkor kérek valamilyen színt és hát kéket kértem, gondoltam legyen egy kis változás. Viszont mikor megláttam magamon nagyon nem tetszett. Nagyon feltűnő szerintem, bár akiket megkérdeztem eddig azt mondták, hogy jó, de nekem még így sem tetszik. 2 hónap múlva lesz a következő időpontom. Viszont nem hiszem, hogy tudok ennyit várni, szeretném kicserélni, de nem tudom, hogy ez lehetséges-e. Mármint, hogy fel lehet-e őket hívni ilyen ügyben, vagy csak zavarnám őket, meg azért nem tudom, hogy ilyen kis ügyért adnak-e időpontot, mert úgyis csak foglalom a helyet, szóval értitek. Utána kerestem, viszont nem találtam semmit. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, és kérlek értelmes válaszokkal reagáljatok! Köszi

2023. jún. 10. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem olyan rossz, én már sokaknál láttam színeket, szerintem nem ér meg annyit, hogy elmenj megcsináltatni... De ha megmondod nekik, hogy márpedig ki akarod cserélni, akkor szerintem megteszik.
2023. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. jún. 11. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!