Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajánlanátok nekem megbízható...

Ajánlanátok nekem megbízható fogorvost Békéscsabán és környékén?

Figyelt kérdés

Hamarosan direkt héjat szeretnék csináltatni az egyik fogamra és megbízható szakembert keresek. Illete egy másik kérdésem, akinek van direkt héja, mik a tapasztalatai vele? Még azon gondolkoztam, hogyha csak egy fogamra csináltatnék, akkor annak a színe nem "ütne el" a többitől? Úgy értem, hogy hiába fehérek a fogaim, gondolom az a héj fehérebb lenne azért a többitől. Vagy ezt hozzá igazítják? Hogy működik ez a dolog?


Előre is köszönöm a segítséget!



#kezelés #fogorvos #direkt héj #esztétikai beavatkozások
2023. jún. 18. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy barátomnak van foghèja az elsô kèt fogán,mert el volt szinezôdve ès mâr nem volt szép. Nagyon jól meg van csinálva,semmi nem látszik, senki se tudja, annyira termèszetes. Ô Budapesten csináltatta meg. Bèkèscsabán viszont van egy jó hely az Andrássy út 51/A 1 emeleten Körös Fogászati Kôzpont. Tel: +36 70 679 7000
2023. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Azt esetleg nem tudod, mennyibe került neki egy fogra? Nézegettem árakat, de mindenhol mást írnak.

2023. jún. 19. 00:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha akarod megkérdezem!
2023. jún. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lenne! Előre is köszönöm szépen! :)
2023. jún. 19. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:
52.000.- forint volt egy foghéj.
2023. jún. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon szépen köszönöm!
2023. jún. 20. 18:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, hogy a barátodnak milyen színű héjat választottak? Úgy értem, teljesen hófehéret, vagy a fogai színéhez hasonlót kapott? Azért szeretném erre tudni a választ, mert engem régebben elküldtek a rendelőből azzal az indokkal, hogy egy-két fogra nem lehet szépen, realisztikusan megcsinálni a héjat, mert a színe el fog ütni a többitől. Azért reménykedem, hogy van lehetőség a színválasztásra, vagy valami hasonlóra.
2023. jún. 20. 18:44
 8/8 anonim válasza:
Nem mostani kérdés, de hátha valaki olvassa. Én a Csaba center lévő fogászatról hallottam sok jót, a barátom is oda jár. Kedvesek, profik, gyorsak főleg Roxána doktornő. Én meg a Medicoverben voltam az Irányi úton. Maga a rendelő elég szép. De az ottani dolgozóknak vagy rossz napja volt vagy nem tudom... A doktornő már ideges volt, hogy dolgozni kell. Mondtam fájt a fogam jó pár napig most mire kaptam időpontot nagyjából el múlt. Na akkor már sóhajtozott, hogy ez be van tömve most minek jöttem? Aztán megkérdezte tőlem, hogy most akkor csináljon egy röntgent? Mondtam jó lenne. Na erre nagy puffogva az asszisztens ki kísért a géphez. És nem sikerült elsőre mert rosszul állított be na akkor már fujtatott, minden baja volt. Harmadjára sikerült, kiderült, hogy gyökérkezelni kell majd, de végül nem oda megyek vissza. Lehet jól csinálja a fogakat nem tudom, de nem nyerte el a bizalmamat.
márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!