Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hat nappal (kórházi) altatásos...

Hat nappal (kórházi) altatásos bölcsességfog műtétem után mehetek vonattal a varratszedésre?

Figyelt kérdés
Múlt héten, egy éjszakás kórházi bentfekvéssel kivették altatásban a nagyon problémás helyzetű bölcsesség fogamat. A műtét jól sikerült, azt mondták, a vártnál jobban reagáltam, rendben leszek. A seb szépen gyógyul, vannak fájdalmaim, de fájdalomcsillapítóval elég jól tolerálható. A műtétet nem a lakóhelyemen végezték. A kórházból kocsival hoztak haza. Azon gondolkozom, mehetnék-e vonattal a varratszedésre, 6 nappal a műtét után. Nem vagyok nagyon rosszul, ami miatt tartok tőle, hogy a tömegközlekedésen (vonat, plusz metró) a tömegben esetleg elkapok valamit, mert az immunrendszer ilyenkor gyengébb. Illetve a nagy meleget alapvetően is rosszul viselem, gyengébb vagyok, fáradékonyabb a szokásosnál, tartok tőle, nehogy rosszul legyek. Van esetleg hasonló tapasztalat? Érdemes lehet tömegközlekedéssel menni? A vonat út másfél óra plusz fél óra helyi közlekedés.

2023. jún. 19. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
természetesen igen
2023. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kocsival+busszal+vonattal jutottam el és haza a szájsebészeti műtétre, más választásom nem volt, meg sem fordult a fejemben ilyesmi
2023. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2-es, nem pontosan értem, amit írtál. Mi nem fordult meg a fejedben? Hogy többféle választási lehetőség van? Úgy érted kivittek kocsival a buszmegállóba és a buszozás után még vonatoztál, hogy a műtétre juss, majd ugyanígy mentél haza?
2023. jún. 19. 10:45
 4/5 Péter2023 válasza:
Természetesen! Azért ez nem egy gerincműtét.
2023. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, az nem fordult meg a fejemben, hogy nem kéne annyit tömegközlekedni. Oda kocsi kb 5p, busz 1 óra, onnan vonat 40p kb, onnan kb 10p gyalog. Vissza a hely egyik recepciósa kivitt kocsival az állomásra, de a többi ugyanaz.

Október volt

2023. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!