Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akkor is érdemes naponta...

Akkor is érdemes naponta használni a fogköztisztító kefét, ha nem marad rajta semmi?

Figyelt kérdés

Amikor használom nincs rajta semmi és nem érzem, hogy kilökne bármit is.

Viszont van amikor előfordult már, hogy valami nagyon pici lepedék volt rajta amit szabad szemmel láttam.


Ehhez viszont az kellett, hogy 2 vagy 3 napig ne használjam.


Kicsit drága, ezért nem használnám mindennap, ha nem muszáj.



2023. jún. 20. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó, amíg nincs rajta látható lepedék. Nem kell megvárni, hogy legyen, hogy azután használd. :-)
2023. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A fogköztisztító kefe nem egyszer használatos, úgy kell cserélni, mint a sima fogkefét. Napi 1x javasolt használni. Nekem valami büdös trutyi lesz rajta, ha 1-2 nap kimarad, gondolom mert elszaporodnak a bacik. Jobb naponta.
2023. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem mindig eltörik/meghajlik használat közben. :/

A márkája Jordan.


[link]

2023. jún. 20. 17:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, mik azok a műanyag tüskék? Ilyet ne használj, mert csak piszkálja az ínyt, de alaposan nem tisztít! Rendes sörte kell rá, mint a fogkefére! Nem ezt a márkát akarom konkrétan reklámozni, de ilyennek kell lennie, nézd: [link]
2023. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szétnézek majd egy drogériában, köszönöm.

És akkor az ilyenek többször használatosak?


Ezeket is fogköztisztító keféknek hívják? Vagy más néven futnak?

2023. jún. 20. 18:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogköztisztító kefe, igen. Ameddig a sörtének nem látszik, hogy már használhatatlanok, addig lehet használni őket. Nekem kb. egy hét.
2023. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Használj inkább fogselymet, az nem bántja az ínyed és alóla is kiszedi a kajamaradékot/lepedéket, amit a kefe nem tud kiszedni. Minden este fogmosás előtt használd. Pár alkalom kell míg bele jössz, ha még nem használtál. Nekem a Rossmann-ban kapható zöld dobozos, viaszos Prokudent vált be a legjobban 75 m hosszú és az ára is jó, sokáig elég ha már gyakorlott vagy. A Penny/Lidl-ben kaphatók 100 m-esek is olcsóbban, de azok viszont vékonyabbak. De azok is jók, ha valamelyik fogközöd nagyon szűk.
2023. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A fogselymet többször próbáltam már, mindig feladtam. Vérző íny, csikorgó fogak stb. Nem fogom használni. Türelmem sincs hozzá.


Maradok a fogköztisztító pálcáknál akkor is ha drágább picit. Azt legalább tudom helyesen használni.

2023. jún. 20. 22:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Van olyan fogselyem is amelyik nem sérti fel az ínyt, nem szakad, nem csikorog, nekem is olyan van és minden evés után használom, Oral-B Pro-expert. Brillantos, és jó mentolos ízű, becsusszan még a szűk fogrésbe is és könnyen kijön.
2023. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam sokfélét, sokszor. Hidd el, nem megy. Köszi.
2023. jún. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!