Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzathatom a fogam?

Kihúzathatom a fogam?

Figyelt kérdés
Gyökérkezelésre járok, de legutóbb amikor a fogorvosom kitisztították, elkezdett nagyon fájni, de ma voltam az ügyeleten tisztitáson de nem segített semmit. Nem akarok ezzel tovább kínlódni, visszamehettek az ügyeletre hogy húzzák ki?
2023. jún. 25. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Huzasd ki. Gyökér kezelt foggal több a baj mint bármi mással, tapasztalataim szerint
2023. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben kihúzatnám, igen. Amúgy nekem 5 gyökérkezelt fogamból 4 a mai napig teljesen rendben van, pedig kettő bizony már 20 ill. 21 éve gyökérkezelve van.
2023. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez a te döntésed, kihúzathatod, de nekem anno egyik fogam így kb. a 4. kezelésig fájt, be volt dagadva, aztán utána mikor egy alkalommal kitisztították, majd beszartam, úgy fájt, de utána eltelt fél óra és rohamosan csökkent a fájdalom, utána egy fájdalom csillapító nem kellett. Ergo nekem megérte szenvedni.
2023. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!