Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét?

Bölcsességfog műtét?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A bölcsessègfogam teljesen keresztbe nőt ki. Kicsit elnyomta a másik fogam, emiatt nemtudják megmondani hogy az èp-e.

A lényeg, valószínűleg hosszabb műtét lenne a bölcsesség fogam kiszedése… az orvos azzal nyugtatott (egy igazán kedves, nahyon jó orvos) hogy senki sem halt bele. Pánikbeteg vagyok, rettegek tőle…

Mit gondoltok, ilyen komplikált bölcsességfognál, ha kapok érzéstelenítőt, mennyire fájhat? Érzek bármit? Ahogy vág, esetleg varr?



2023. jún. 28. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csinàlnak egy Röntgent,- akkor làtszik, hogy rossz e a bölcsesség fogad! Ha nem rossz a fog, akkor inkàbb vàrjàl vele, mig jobban leszel.
2023. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baja csak, hogy teljesen vizszintesen nől, és az előtte álló fogat megnyomta picit, és most érzékeny ott. Viszont nem tudták megmondani konkrétan, hogy az előtte fogat mennyire roncsolta.

Ezért rajtam a döntés, hogy kihuzatom a bölcsességet (műtéttel, vágással mindennel) vagy az előtte levő fogat, ami vagy ép vagy roncsolta már :(

A fájdalom bírható teljesen. Gyulladást nem látott, csak levegőre volt érzékeny a fogam:(

2023. jún. 28. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet altatàsban is kérni,- ha pànik beteg vagy!
2023. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, de nagyon sok pénz ha jól tudom :(
2023. jún. 28. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz utànna, hàtha nem is olyan vészes és ki tudod fizetni.
2023. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tegnap, illetve három hete estem át 2x2 bölcsességfog eltávolításomon, műtétemen.

Én is nagyon féltem előtte, de őszintén mondom neked, hogy egyáltalán nem volt semmi gond. A két alsó fogamat nekem is műtéti úton távolították el, mindkét alkalommal nagyon maximum 15 percet töltöttem a fogorvosi székben.


Ha vannak kérdéseid nyugodtan írj, szívesen válaszolok rájuk, ha segít!:)

2023. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!