Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az állkapcsom bal része...

Az állkapcsom bal része fejletlen, lehet ezt bármilyen módon kezelni?

Figyelt kérdés

Korábban feltűnt hogy az arcom kissé asszimetrikus, amivel nem is lenne bajom, viszont míg a jobb állkapcsom viszonylag normális, a bal oldali a jobbikhoz képest rettentően fejletlen. Van bármi mód hogy a kettőt kicsit egyensúlyba hozzuk? Nem igénylek állandó fogszabályzást, de esti fogszabályozóm az van ha ez számítana a dologban.

Köszi a válaszokat!



2023. júl. 2. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad részletesen, mert ezt más is okozhatja. Egyébként senkinek sem teljesen szimmetrikus az arca.
2023. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
UI.: Az is számíthat hogy évek óta a fejletlen oldalamon alszok (bal)
2023. júl. 2. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz fejletlenség alatt?
2023. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pl míg a jobb állkapcsom része sokkal erősebb, határozottab, szélesebb, nagyobb, a bal gyengébb, kicsit ha lehet így fogalmazni kisebb. Szerencsére nem nagyon szembe tűnő, de pl ha belenézek egy tükörbe ami megtükrozik engem nemcsak én, de a többi ember is könnyen észreveszi
2023. júl. 2. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont azért mondtam, hogy vizsgáltasd ki magad, mert ez veleszületett rendellenesség és lehet, ami később ennél nagyobb problémákat is okozhat. Ha nem merül fel ilyesmi, és nem vagy képes elviselni ezt, akkor gyűjts pénzt plasztikai sebészre.
2023. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!