Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után 10 nappal lehet...

Foghúzás után 10 nappal lehet vonattal utazni?A rázkódás miatt kérdezem. Kb 3 órás út oda és 3 vissza...Félek, hogy nem tesz jót a csontosodásnak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 3. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
10 nap után már nyugodtan vonatozhatsz!
2023. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már kivették a varratot-akkor is? Félek, hogy semmi se tartja a sebet és a mellette levő fogat?
2023. júl. 3. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 nap alatt nem gyógyul be, akkor megette a fene...
2023. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsanat, a mellette levo fogat nem tartja a gyokere es kizottyen?
2023. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom... :DDD vonattal mentem haza fogműtétről, ember! Eltelt 10 nap, meddig nem akarsz vonatra szállni? Vagy egyáltalán, élni...
2023. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért féltem a mellette levő fogat, mert mióta kihúzták a fogat a mellette levő is elkezdett fájni. Ami egy teljesen egészséges fog. És olyan magyarázatokat kaptam, hogy mivel elvesztette a szomszédot ami tartja azért lett érzékenyebb fájóbb.. illetve hogy a húzással megbolygatták azt a fogat is vagyis a gyökerénél....
2023. júl. 3. 19:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát pont ma voltam varratszedésen, és szépen gyógyul benn a vérdugó már kb félig feltelt az üreg, de még nem gyógyult be teljesen. az ínyem még nem forrt össze...
2023. júl. 3. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!