Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nem vagyok elégedett a...

Ha nem vagyok elégedett a magánrendelővel ahová évek óta járok válthatok nem egy nem túl sikeresnek tűnő gyökérkezelés közben rendelőt? Nem akarok több pénzt otthagyni, mert egy ideje nem érzem úgy, hogy a legjobbat akarják nekem és kezd lehúzós lenn

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy csináltattam már ott implantátumot az kb oké és olyankor kedvesek is, de amúgy nem.

Pl. implantálás előtt kihúzott fog melletti úgy meglett gyötörve, hogy azóta a fognyak érzékeny mindenre, de nem csinál semmit.


Most pedig egy fogról van szó, ami panaszos. Betömte múlt hónapban elkezdi majd lesz ami lesz. Csak én ezért 26 ezer forintot fizettem ki. Rosszabb lett, mint volt és folyamatosan fájt.

Visszamegyek húzza a száját meg ilyeneket mondd nekem, hogy akkor én ezzel mégis mit csináljak? Ami már önmagában nem biztató és megalázó is.

Aztán elkezdi gyökérkezelni.

Első alkalommal már használta azt a csatorna tisztító cuccot is, de azóta eltelt egy hét és a fog feletti résznél érzem a gyulladást és a folyamatos fájdalmat. Mindezt 40 ezerért. Mégha sikerülne is újra legombolná a sima tömést is, de ez nem úgy néz ki hogy sikeres lesz még két hét múlvára.


Nagyon gáz vagy rossz vagyok, ha nem megyek oda vissza többet és próbálok másik rendelőt keresni? Sajnos itt úgy érzem, ha csak nem beültetésről van szó szinte nyűg a beteg nekik. Közben az elköltött pénzek ellenére is folyamatos fájdalommal kell élnem.


2023. júl. 9. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Jogod van másik orvost választani. Persze kérdés, valóban jó orvost sikerül találnod.
2023. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos igen. Bár ennél ami itt megy rosszabb nem tudom lehet-e.

Ha tömnek is úgy kell visszajárni mert sokszor éles marad a széle. Nyilvan zsibbasztva nem érzem de akkor is.

2023. júl. 9. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármikor.
2023. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak van egy félben lévő gyökérkezelés, de hátha nem izélnek majd vele.
2023. júl. 9. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
A magánrendelőben te fizetsz az ellátásért. Így jogod van elvárni, hogy befejezzék a gyökérkezelést. persze, elképzelhető, hogy egy adott orvos nem vállalja. Akkor keresel tovább.
2023. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!