Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogam mióta betömte a fogorvos...

Fogam mióta betömte a fogorvos, bizonyos harapásnál bizonyos szögben bizonyos kemény ételre csak, érzékeny, fáj a tömés alatt... ha fogpiszkálóval piszkálom, a fájdalom nem jön elő... mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

tudom, kézenfekvő válasz, menjek vissza a fogorvoshoz.... csak már 2 fogamat elveszítettem, mert mindig kiszedte a tömést, majd vissza, ennyit tud csinálni, ameddig egyáltalán van a fogból, aztán szevasz protkó



lehetséges, hogy kicsi gyulladásról van szó, és valami gyógyszer orvosolná?


mert én nem tartom ezt megoldásnak, hogy kiturbózza, majd gyógyszeres tömés, ami megint csak szar, majd azt megint kiturbózza és rendes tömés, hátha jó lesz


vagy alapból kiszedi, újra megtömi, hátha jó lesz, ameddig van a fogból, és ez így megy hónapokon, éveken keresztül mindig


más megoldás miatt írok



tehát nem minden ételnél érzékeny, nem mindenre, eszközzel nem is biztos hogy elő tudom hozni, bizonyos ételeknél érzékenyebb, meg később evés után is, amúgy nem fáj, hanem kicsit zavaró érzés, már ki van idegelve a fog


2023. júl. 9. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyökérkezelést csinált rajta az már sose lesz jó csak kihúzás van.
2023. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
előtte is gyökérkezelve volt már, csak újratömte, mert kiesett belőle 1 év alatt a csodálatos munkája
2023. júl. 10. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!