Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül Németországban...

Mennyibe kerül Németországban egy fogtömés?

Figyelt kérdés

Mennyit áll belőle az AOK?

Még csak kezdetleges a lyuk.



2023. júl. 10. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a fogorvosnal kell tisztázni. Amúgy van ingyenes tömés, amit teljes mértékben áll az aok. Nekem gyökér kezelést is állt az első fogaimon. A hátsó örlő fogamat a fizetős töméssel csináltattam meg az 120ba került (két gyökér). Viszont koronát, hidat stb csak egy részét finanszírozza, kb felét
2023. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvosonként és kasszánként változó. Nekem pl a tkk az első fogakon fizeti a fehér plasztik tömést, hátul nekem fizetős volt. Hátul egy komplett gyökérkezelés kb 50 eur volt, plusz van egy újabb technológia a csatornamélység mérésére, én kértem, ott a mérőfej 25 euró volt, de ha nem kértem volna akkor mérik hagyományosan.
2023. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sok Euro.
2023. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fogorvos azt mondta 60-120 euro között, de vajon ebből állhat valamennyit az AOK?
2023. júl. 10. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beleszámolja. Azt tudja már eleve a doki, hogy mit áll az AOK amikor az asszisztens bedugja a kártyádat az olvasóba, és lesakkozzák egymás közt. Nekem az 50 pár éve volt, az már az volt amit én fizettem, nem is tudom, hogy a tkk mennyit fizetett még rá.
2023. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!