Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúztam a gyökértömésemet,...

Kihúztam a gyökértömésemet, ilyen létezik???

Figyelt kérdés

Gyökérkezelték a fogat, betömték pár napja. Októberre kaptam időpontot fedőtömésre. (mér ez is hihetetlen)

Az ideiglenes tömés persze szépen kiesegetett belőle, ez nem is ritka dolog. Arra lettem ma figyelmes, hogy valami darabka nagyon ott van a fogamban, kilóg belőle. Gondoltam beragagadt egy ideiglenes tömésdarabka, vagy vattadarab amit a tömés alá tettek esetleg. Nem akart kijönni, fogtam egy csipeszt, hogy kiszedjem, erre egy hosszú gumi állagú szálat húztam ki ami egyértelműen egy gyökértömés volt.

Az életben nem történt még velem ilyen, pedig van pár gyökérkezelt fogam. Az eddigi orvosok vagy levágták tudtommal a kilógó darabot, vagy leégették. Ez meg szószerint kilógott a fogamból. Ilyen létezik? Úgy tudom, hogy a gyökértömést nem lehetne kiszedni ennyire egyszerűen.

A vicc, hogy legutóbb magánban olyan ideiglenes tömést tettek be másik foghoz ami hetekig is kibírta. Kár, hogy amúgy ott is rettenet bénák voltak.


Vissza kell mennem vidékről Pesti sztk-ba, mert még a régi dokim volt a legnormálisabb.


2023. júl. 20. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed tulajdonképpen?
2023. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
??? Mindegy mi ez, fogorvoshoz vissza kell menni.
2023. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!